У Боровій презентували проект «Активні парки» та провели спортивний марафон «Біжу за Захисників та Захисниць України»

• 01.10.2024

Сьогодні у Боровій відбулася презентація проекту «Активні парки – локації здорової України», який має на меті популяризувати спорт та залучити мешканців громади до оздоровчої рухової активності. Координатором проекту у Боровій став Максим Єрохін.

Привітав мешканців Борової з цією подією Андрій Михальчук, директор обласного центру «Спорт для всіх», та вручив сумку із спортивним інвентарем координатору.

Також у рамках заходу відбувся спортивний марафон «Біжу за Захисників та Захисниць України». Усі учасники забігу отримали дипломи та медалі на знак визнання їхньої участі та підтримки наших героїв.

Активні заняття у рамках проекту проходитимуть тричі на тиждень, тож запрошуємо всіх охочих долучатися та покращувати своє здоров’я!