У Фастівській громаді відбувся еко-подіум “Дошкілля 2024”

• 27.09.2024
Юні моделі, вихованці дошкільних закладів освіти, Фастівської станції юних натуралістів та розвиваючого простору Центру святого Мартіна, презентували одяг, виготовлений з покидькового (підручного) матеріалу, щоб нагадати усім про важливість екологічного мислення та повторного використання ресурсів.
Захід відбувся у парку «Молодіжний» з нагоди відзначення Дня працівників закладів дошкільної та позашкільної освіти
Ми долучаємося до усіх вітань, дякуємо, шановні працівники дошкільної та позашкільної освіти, за вашу невтомну працю, турботу та відданість вихованню дітей. Бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення та успіхів у вашій благородній справі! Нехай ваша робота завжди приносить радість і задоволення!