Продаж майна, що знаходиться у податковій заставі, здійснюється на аукціонах

• 18.07.2024

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що  п.95.1 ст. 95 ПКУ передбачено, що контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Продаж майна платника податків здійснюється на публічних торгах та/або через торгівельні організації здійснюється у такому порядку:

–   майно, що може бути згруповано та стандартизовано, підлягає продажу за кошти виключно на біржових торгах, які проводяться біржами, що створені відповідно до закону і визначені контролюючим органом на конкурсних засадах;
–     цінні папери – на фондових біржах у порядку, встановленому ЗУ «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки» від 23.02.2006 №3480-IV;

–     інше майно, об’єкти рухомого/нерухомого майна, цілісні майнові комплекси підприємств підлягають продажу виключно на цільових аукціонах, які організовуються за поданням відповідного контролюючого органу на зазначених біржах.

Детальніше читайте тут.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ДПС у Київській області