Як отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет СГ, який використовує єдиний рахунок?

• 16.07.2024

ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що платник податків, включений до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок, у приватній частині Електронного кабінету має змогу переглянути інформацію про рух коштів на єдиному рахунку та залишок коштів на єдиному рахунку.

Щоб  отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет, платник має надіслати до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку запит за формою «F/J1300207» через меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Відповідь надсилається платнику через Електронний кабінет не пізніше 15-ти робочих днів з дня отримання запиту у вигляді витягу з інформаційно-комунікаційної системи ДПС щодо стану розрахунків платника з бюджетом та сплати єдиного внеску за формою «F/J1400207». Витяг формується за період, вибраний платником при створенні запиту, з урахуванням строків давності станом на дату відправлення запиту до органу ДПС.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

ДПС у Київській області