Відбулася перша робоча зустріч з фахівцями в рамках програми SOERA – Управління активами в територіальних громадах

• 09.07.2024

Разом із командою спеціалістів проєкту «Діяльність у рамках реформи державних підприємств України» (SOERA), фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради опрацювали ряд визначених питань щодо комунального майна, земельних та ін.ресурсів задля вибудовування векторів майбутньої співпраці з реалізації проєктів у громаді.

Наступні зустрічі та обговорення будуть спрямовані на конкретизацію заходів та впровадження обговорених ініціатив, що дозволить досягти поставлених цілей і сприяти сталому розвитку Фастівської громади.

Інформаційно:  Проєкт USAID «Діяльність у рамках реформи державних підприємств України» (SOERA) – це семирічна (2021-2028) програма, шо фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Її метою є підвищення рівня прозорості, ефективності та керування в управлінні державними підприємствами (ДП) і державними та комунальними активами України.