Оновлено План-графік проведення перевірок на 2024 рік

• 03.07.2024

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що ДПС України  28 червня оприлюднила оновлений План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2024 рік. Зміни торкнулися розділу І, який фіксує перевірки юридичних осіб, та розділу ІІ, де названо планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів.

До Плану-графіку включено 2294 підприємства, установи та організації (більше на 37, ніж у попередньому графіку). З числа фінансових установ перевірити повинні 175 особи (на 1 більше, ніж раніше).

Розділи ІІІ (планові перевірки фізичних осіб) та IV (перевірки щодо ПДФО, військовому збору та ЄСВ)  наразі змін не зазнали.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast