Про надання дозволу на передачу невмонтованих основних засобів з балансу КНП ФМР «Європейський простір» на баланс КП ФМР «Фастівводоканал»

• 27.03.2024

Р І Ш Е Н Н Я

______________________                         м. Фастів                    № _________________

Про надання дозволу на передачу невмонтованих основних засобів

з балансу КНП ФМР «Європейський простір»

на баланс КП ФМР «Фастівводоканал»

Враховуючи подання директора Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» від 05 березня 2024р. №23/01-09, звернення т.в.о. директора КП ФМР «Фастівводоканал» від 04 березня 2024р. №132, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл на передачу основних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» на баланс Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» (додаток 1).
  2. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі невмонтованих основних засобів згідно з додатком 2.
  3. Передачу невмонтованих основних засобів оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Перелік основних засобів,

які передаються з балансу КНП ФМР «Європейський простір»