Про депутатське звернення

• 30.11.2023

Р І Ш Е Н Н Я

26.11.2023                                      м. Фастів                             № 521-ХLV-VІІІ

Про депутатське звернення

З метою забезпечення ефективного управління КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ», створення прозорої та відкритої системи контролю за використанням коштів, в тому числі при реалізації проєкту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17  в м. Фастів Київської області (коригування 2)» пропонуємо Фастівському міському голові Михайлу НЕТЯЖУКУ невідкладно здійснити передбачені чинним законодавством України заходи для створення наглядової ради Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування».

Депутати Фастівської міської ради:

Міський голова                                                                                     Михайло НЕТЯЖУК