До місцевих бюджетів Київщини надійшло майже 21 мільярд грн від платників податків

• 09.10.2023

За дев‘ять місяців поточного року до місцевих бюджетів від платників податків Київщини надійшло майже 21 мільярд гривень. Про це повідомила Юліана Козаченко, в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області. За наданою інформацією, мешканці та бізнес пристоличного регіону забезпечили наступні надходження до місцевої казни, що є основними бюджетоформуючими податками громад:

• податок на доходи фізичних осіб – 14,2 млрд грн;
  • єдиний податок – 2,9 млрд грн;
  • плата за землю – 1,4 млрд грн;
  • податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 620,7 грн.

“У складних умовах воєнного часу своєчасне надходження коштів до бюджету – вкрай важливе для жителів Київщини. Це фінансування процесів відновлення зруйнованих об’єктів інфраструктури, допомоги соціально незахищеним верствам населення і постраждалим внаслідок воєнних дій.
Ми дякуємо кожному громадянину та підприємцю, які продовжують сумлінно та добровільно виконувати свої зобов’язання, підтримуючи фінансову систему держави!”, – зазначила Юліана Козаченко.