Про поновлення договору оренди землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Фастів, вул. Брандта, 53, укладеного із ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОНСТРУКТОРСЬКО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТРУМ»

• 31.03.2023

Р І Ш Е Н Н Я

23.03.2023                                     м. Фастів                        № 175-ХХХVІІІ-VІІІ

ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

КОНСТРУКТОРСЬКО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТРУМ»

Розглянувши заяву директора ТОВ КВП «СТРУМ» Клименчука С.М. та подані ним документи щодо поновлення договору оренди землі №01:08:032:00007 від 29.01.2008 року щодо користування земельною ділянкою площею 0,1401 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Фастів, вул. Брандта, 53, враховуючи відомості з Державного земельного кадастру, рекомендації постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та містобудування, у відповідності до ст.ст. 12, 93, 122, 124, 126-1, 134 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», рішення Фастівської міської ради №15-ІХ-VIІI від 15.06.2021 року «Про встановлення плати за землю», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОНСТРУКТОРСЬКО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТРУМ» на поновлення договору оренди землі №01:08:032:00007 від 29.01.2008 року щодо користування земельною ділянкою площею 0,1401 га (кадастровий номер 3211200000:09:009:0025) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Фастів, вул. Брандта, 53, строком на десять років, встановивши орендну плату за вказану земельну ділянку в розмірі 5% від нормативної грошової оцінки.
  2. Доручити міському голові укласти додаткову угоду до договору оренди землі.
  3. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОНСТРУКТОРСЬКО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «СТРУМ» в місячний термін укласти додаткову угоду до договору оренди землі та зареєструвати її у відповідності з чинним законодавством, використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням, дотримуватися вимог земельного законодавства.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та містобудування.

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК