Про передачу комунального майна з балансу Управління культури,  молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс та в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейській простір»

• 28.09.2022

Проєкт

РІШЕННЯ

Керуючись ч.1, 2 ст. 135, ст.137 Господарського кодексу України, ст. 25, ч.5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради передати з балансу на баланс та в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейській простір» комунальне майно за адресою: вул. Гагаріна, 6, м. Фастів, Фастівський район, Київська обл.
  2. Створити  і затвердити  склад комісії з приймання-передачі комунального майна за адресою: вул. Гагаріна, 6, м. Фастів, Фастівський район, Київська обл. (додаток).
  3. Передачу комунального майна оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Начальнику управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради та директору комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейській простір» забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Склад комісії з приймання-передачі комунального майна

МАТВІЙЧУК Валентина – заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, з питань ЖКГ

(голова комісії);

РУДЯК Людмила              –  секретар Фастівської міської ради

(заступник голови комісії);

ПЕНЬКІВСЬКА Ірина     –  завідувач  сектору раціонального використання

майна виконавчого  комітету Фастівської міської

ради (секретар комісії);

Члени комісії:

– директор комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради

«Європейській простір»;

– головний бухгалтер комунального некомерційного

підприємства Фастівської міської ради

«Європейській простір»;

БАЛАШЕВА Оксана       – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії

управління культури, молоді та туризму

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ЗОРЕНКО Олена              – начальник відділу житлово-комунального

господарства виконавчого комітету Фастівської

міської ради;

САВЧЕНКО Наталія       – начальник управління культури, молоді та туризму

виконавчого комітету Фастівської міської ради;

ЩУР Юлія                         – начальник юридичного управління виконавчого

комітету Фастівської міської ради.

Секретар міської ради                                                           Людмила РУДЯК