Про зміну найменування та затвердження нової редакції Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» (ідентифікаційний код 05387624)

• 12.07.2022

Р І Ш Е Н Н Я

Беручи до уваги подання в.о. директора КП «Фастівтепломережа»
від 06 липня 2022 р. № 10-07/135, у відповідності до норм Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Закону України «Про Державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити нове повне найменування Комунального підприємства «Фастівтепломережа» – Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» (ідентифікаційний код 05387624) та скорочене найменування – КП ФМР «Фастівтепломережа».
  2. Збільшити розмір статутного капіталу з 3 823 266,37 гривень
    на 4 872 969,54 гривень.
  3. Затвердити нову редакцію Статуту Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» (ідентифікаційний код 05387624) (додаток).
  4. Керівнику Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа» провести державну реєстрацію нової редакції Статуту
    та змін до відомостей про юридичну особу відповідно до чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

№ 4 – додаток

Міський голова                                                                 Михайло НЕТЯЖУК