Про передачу комунального майна з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс Фастівського міського центру соціальних служб, на праві оперативного управління

• 18.05.2022

Проєкт

РІШЕННЯ

Враховуючи лист Фастівського міського центру соціальних служб від 02.05.2022 №01-29/81, керуючись ст. 137 Господарського кодексу України, ст. 25, ч. 5 ст. 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати комунальне майно – нежитлове приміщення, площею 87,8 м², що знаходиться  за  адресою: провул. Андрія Саєнка, 2-А, м. Фастів,   Фастівський район, Київська область, з балансу виконавчого комітету Фастівської міської ради на баланс Фастівського міського центру соціальних служб, на праві оперативного управління.
  2. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі комунального майна, (додаток).
  3. Передачу вищезазначеного комунального майна оформити актом приймання – передачі та подати його на затвердження міському голові.
  4. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради та директору Фастівського міського центру соціальних служб забезпечити оформлення відповідних документів, внести необхідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                  Михайло НЕТЯЖУК