Про звернення Фастівської міської територіальної громади щодо надання допомоги у проведенні евакуації мешканців та виведенні військових за процедурою «екстракшн» з міста Маріуполь Донецької області

• 18.05.2022

Проєкт

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Про звернення Фастівської міської територіальної громади

щодо надання допомоги у проведенні евакуації мешканців

та виведенні військових за процедурою «екстракшн»

з міста Маріуполь Донецької області

Враховуючи широкомасштабне російське вторгнення в Україну
та гуманітарну катастрофу, що виникла внаслідок блокади міста Маріуполь Донецької області, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Організації Об’єднаних Націй та Сполучених Штатів Америки, Франції, Німеччини, Туреччини, Великобританії, Китайської Народної Республіки щодо надання допомоги у проведенні евакуації мешканців та виведенні військових за процедурою «екстракшн» з міста Маріуполь Донецької області (додаток).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

до рішення міської ради

Генеральному секретарю ООН

Президентові Сполучених Штатів

Америки

Президентові Франції

Канцлеру Німеччини

Президенту Туреччини

Прем’єр-міністру Великобританії

Голові Китайської Народної

Республіки

Звернення

від Фастівської міської територіальної громади Київської області

Широкомасштабне російське вторгнення в Україну триває, і кількість цивільних жертв при цьому зростає. Український народ демонструє героїчний опір агресору. Однак, на сьогоднішній день вкрай складною є ситуація в місті Маріуполь Донецької області.

Через постійні обстріли з боку російських військ місто опинилося
в облозі, без електрики, води та опалення. Тисячі загиблих та поранених дітей, жінок, літніх людей. Зруйновано лікарні, школи, дитячі садки, житлові квартали та інфраструктуру життєзабезпечення міста.

Агресія росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних жителів, блокують гуманітарну допомогу. У заблокованому місті залишаються ще десятки тисяч мирних мешканців.

Ми, Фастівська міська територіальна громада Київської області, звертаємось до Вас з проханням про надання допомоги щодо організації «зелених коридорів» для проведення евакуації мешканців з міста Маріуполь Донецької області.

Закликаємо Вас втрутитися та виступити посередником (третьою стороною) для виведення військових за процедурою «екстракшн» з території заводу «Азовсталь».

Діяти потрібно негайно, часу фактично немає!

Міський голова                                                        Михайло НЕТЯЖУК

Секретар міської ради                                                 Людмила РУДЯК