Про  скликання  дев’ятнадцятої  позачергової сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ  скликання

• 06.03.2022

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від «06»  березня  2022 року                                                                                              № 42-од

Про  скликання  дев’ятнадцятої

позачергової сесії  Фастівської

міської  ради VІІІ  скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст.46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  дев’ятнадцяту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого  скликання 7 березня  2022  року  о  15.00  год. в   залі засідань  адмінбудинку рад  з наступним  порядком  денним:

1. Про підтримку Фастівською міською радою Київської області прохання Президента України Володимира Зеленського до Президента США, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, Послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо закриття неба над Україною.

2. Про внесення доповнень до Програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Фастівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки, прийнятої рішенням міської ради №23-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року.

3. Про внесення змін до рішення міської ради № 13-ХVІ-VІІІ від 21.12.2021 року «Про місцевий  бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік»

4.  Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання дев’ятнадцятої позачергової  сесії  Фастівської  міської  ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК