З початку року на підтримку Збройних сил України платники Київщини спрямували більше 1 мільярда гривень військовогозбору

• 08.12.2021

З початку року на підтримку Збройних сил України платники Київщини спрямували більше 1 мільярда гривень військового збору. Про це повідомив заступник начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджету надійшло на 20% більше, що у гривневому еквіваленті дорівнює 172 млнгрн додаткових коштів», – підкреслив Загорський.

Найбільші суми на забезпечення української армії спрямували платники Бучанського району – 285 млнгрн, Білоцерківського – 195 млнгрн та Бориспільського – 138 млн грн.

Нагадуємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка, сплачується з отриманих доходів, які оподатковуються ПДФО: заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати тощо.