Про затвердження символіки  мікрорайону Заріччя міста Фастова Київської області

  • 23.11.2021

Проєкт

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

 

 РІШЕННЯ       

 

     Про затвердження символіки  мікрорайону Заріччя

міста Фастова Київської області

Розглянувши звернення комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя від 15.09.2021 № 117 щодо затвердження символіки мікрорайону – герба  мікрорайону Заріччя, керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

   міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити символіку мікрорайону Заріччя міста Фастова Київської області, опис та  зображення герба  (додатки 1, 2).
  2. Вчинити дії щодо внесення змін в установчі документи комітету самоорганізації населення мікрорайону Заріччя та інші документи, пов’язані з державною  реєстрацією символіки  вказаного мікрорайону.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

  

 

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

 

 

Додаток 1

до рішення міської ради

 

 

Опис герба

мікрорайону Заріччя міста Фастова Київської області

 

        В основі герба лежить щит, увінчаний стилізованим картушем.

Щит герба має класичну форму із заокругленою нижньою частиною, прямокутними правим і лівим кутом щита та розділений горизонтальною лінією на верхню жовто-зелену і нижню – синю частину щита.

У центрі щита, на межі горизонтальної лінії розміщується зображення стрічки з написом «Заріччя» у вигляді місточка між лівим і правим берегами річки Унави.

Увінчаний місток зображенням дерев’яної Покровської церкви золотистого кольору, названої у народі церквою Семена Палія, яка уособлює історичну минувшину і символізує глибокі християнські норми мешканців Фастівщини.

Вода і плесо річки між  двома берегами мережана срібними хвилями, як живий пульс нескінченності буття, боротьби українського народу.

У лівій верхній частині щита, розміщений білий козацький хрест, що доносить до наших днів смуток і пам’ять, а перехрещені золотисті бойові шаблі у правій верхній частині щита, символічно завершують композицію, як символ героїчної слави і звитяги українського народу.

Нижню синю частину герба завершує вінок із дуба – символ міці і  героїзму, а ще , символ лісів, гаїв та єдність природи і традицій, що збереглися до наших днів у піснях, легендах і переказах.

Щит обрамлений золотистим картушем, де символічно із обох боків колосисті пшениці, а у верхній центральній частині картуша корона із колосків і двох дубових листочків.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                   Л. І. Рудяк

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ