Делегація від Фастівської громади взяла участь у заходах Фастівського району

• 24.06.2021

Сьогодні делегація від Фастівської громади взяла участь у заходах Фастівського району з нагоди відзначення аж трьох свят – Дня державної служби, Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України.

Керуючий справами (секретар) Леся Тхоржевська від імені  міського голови Михайла Нетяжука та мешканців громади привітали в.о.голови Фастівської РДА Віктора Тюріна та увесь колектив району з професійним святом, бажаючи розвитку, процвітання та усіляких гараздів.

Під час заходу за сумлінне виконання посадових обов’язків кращі працівники –  начальник управління освіти Наталія Єриш та головний спеціаліст управління культури, молоді та туризму Вікторія Скоробогата отримали подяки та грамоти від керівництва Фастівської райдержадміністрації.