Податкова інформує: проведено круглий стіл з питань погашення податкового боргу

• 25.05.2021

У Фастівській Державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Київській області, з метою забезпечення погашення податкового боргу, 25 травня 2021 року було проведено «круглий стіл» з  економічно-активними підприємствами міста Фастова.

У роботі «круглого столу» взяли участь начальник Фастівського відділу по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Київській області Олексій ІЛЬЧЕНКО та керівники комунальних підприємств Фастова.

Основним питанням заходу стало визначення шляхів погашення податкового боргу, в тому числі застосування норм положень пп. 4  п.5 Закону України від 04 грудня 2020 №1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України.

За результатами проведеної зустрічі було окреслено основні напрямки вирішення проблеми щодо погашення боргу запрошених підприємств.