Про проведення економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів»  в м. Фастові

• 02.03.2021

ФАСІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Від  01.03.2021 року                                               № 58 од

Про проведення економічної конференції

«Індустріальна релокація: можливості

для прискореного розвитку громади

та регіонів»  в м. Фастові

Задля формування позитивного іміджу Фастівської міської територіальної громади та з метою пришвидшення реалізації інвестиційних проектів, створення нових робочих місць та посилення економічної спроможності громади, діючи у відповідності п. 20 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити склад організаційного комітету по проведенню економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів» ( додаток 1).

1. Затвердити заходи по проведенню економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів» (додаток 2).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                  М.В. Нетяжук

Додаток  1

до розпорядження міського  голови

від 01.03.2021 р.58 од

Склад організаційного комітету

по проведенню економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів» в м. Фастові

ПІБ Посада Контакти
Нетяжук

Михайло Володимирович

Міський голова 6-02-16

net.fastiv@ukr.net

Члени оргкомітету
Зикова

Олена Борисівна

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 6-14-25

zukova.olena@ukr.net

Тхоржевська Леся Олександрівна

Керуючий справами

( секретар)  виконавчого комітету Фастівської міської ради

6-16-50

kerujucha@ukr.net

Рудяк Людмила Іванівна Секретар міської ради 6-13-95

lyudmila_rudiak@ukr.net

Форосенко Наталія Володимирівна Начальник управління економіки та міжнародного співробітництва 6-16-70

economika101@ukr.net

Авксентюк

Тетяна Володимирівна

Начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі зі ЗМІ 6-23-75

jevjuk@gmail.com

Міхеєва Ольга Олегівна Начальник фінансово-господарського відділу 6-14-08

fastiv-vukonkom@ukr.net

Струтинська Оксана Валеріївна Директор КП ФМР «Фастівський палац культури» 5-11-20
Савченко Наталія Миколаївна Начальник управління культури, молоді та туризму 5-35-21

fastiv_kyltyra@meta.ua

Кабанова Юлія Михайлівна

( за згодою)

Голова  постійної комісії з регламенту, депутатської етики, забезпечення    діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією,  зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями yuliya_kabanova@ukr.net
Сиваненко Геннадій Павлович

(за згодою)

Голова  постійної комісії з питань бюджету, економіки та фінансів
Федун Олександр Олександрович

(за згодою)

Голова  постійної комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних  зв’язків , промисловості,транспорту, зв’язку  та торгівлі

Керуючий справами                                                         Л.О.Тхоржевська

Додаток  2

до розпорядження міського  голови

від 01.03.2021 р.58 од

З А Х О Д И

Назва заходу Дата,години, місце проведення Відповідальний
Провести засідання організаційного комітету Лютий – березень  2021 року Нетяжук М. В.
Розмістити та подати інформацію у місцеві ЗМІ та оприлюднити на офіційному сайті Фастівської міської ради інформацію про проведення економічної конференції «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів» Лютий березень 2021 року Авксентюк Т. В.
Сформувати список учасників, що підтвердили участь у економічній конференції у місті Фастові до 03.03.2021 року Форосенко Н.В.
Організувати та забезпечити реєстрацію учасників заходу 04.03.2021 року Форосенко Н.В.
Організувати та провести економічну конференцію «Індустріальна релокація: можливості для прискореного розвитку громади та регіонів»

м. Фастів, пл. Премоги 1

04.03.2021 року Нетяжук М.В.

Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Струтинська О.В.

Підготувати приміщення та забезпечити технічну частину для проведення економічної конференції за адресою: м. Фастів,  пл. Перемоги, 1 , КП ФМР «Фастівський палац культури» до 04.03.2021 року

Форосенко Н.В.

Струтинська О.В.

Ковальов М.О.

Організувати розробку та виготовлення презентаційних матеріалів у форматі відеоролику 04.03.2021 року Авксентюк Т.В.

Кабанова Ю.М.

Організувати проведення кави-брейк 04.03.2021 року Тхоржевська Л.О.
Забезпечити  громадський  порядок та належне медичне супроводження  під  час  проведення заходів. 04.03.2021  року Тягун О.М.

Костюк І.М.

Провести благоустрій та прибирання міста. Провести прибирання території на в’їздах у місто. до 04.03.2021 року Сидоренко В. В.
Замовити виготовлення біг-бордів, банерів і стендів. до 02.03.2021 року Форосенко Н.В.
Розмістити біг-борди на інформаційних щитах у місті. до 04.03.2021 року Сидоренко В.В.
Забезпечити сувенірну продукцію, поліграфічну продукцію та канцелярські товари до 04.03.2021 року Тхоржевська Л. О.
Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів в місті Фастові, оплатити за рахунок спеціального або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. березень 2021 року Міхеєва О. О.

Керуючий справами                                                         Л.О. Тхоржевська