Про поїздку делегації  молоді міста Фастова до міста Вінниці

• 28.11.2019

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 27.11.2019                                                                                                            № 383од

Про поїздку делегації  молоді

міста Фастова до міста Вінниці

На виконання Програми підтримки та розвитку молоді “Молодь Фастова” на

2016-2020 роки,  затвердженої рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 22.12.2016 № 9-XХII-VII, з метою обміну досвідом та вивчення кращих практик роботи з молоддю та розвитку молодіжних центрів, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Управлінню культури, молоді та туризму  організувати поїздку  делегації молоді міста Фастова до Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат”.
  2. Сформувати склад делегації, яка поїде до Вінницького обласного молодіжного центру “Квадрат”.
  3. Забезпечити транспорт для перевезення делегації до м. Вінниці.
  4. Витрати, пов’язані з участю делегації молоді міста Фастова  до м. Вінниці оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2282.
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови О. П. Давиденко.

Міський  голова                                                                                     М. В. Нетяжук