Через чотири  дні  розпочинається голосування за проекти Громадського бюджету

• 28.08.2019
Нагадуємо, цьогоріч у голосуванні беруть участь 29 проектів :13 – великих проектів, 8 – малих проектів, 8 освітянських проектів.
Проголосувати за проекти можна  як в паперовому так і електронному варіанті.
Паперове голосування:
Центр Надання Адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради пл. Соборна 1,
–  режим роботи пункту для голосування:  з понеділка по п’ятницю з 8:00  по 17:00год.,  субота з 8:00 по 15:00 год. без перерви, неділя – вихідний.
Електронне голосування:
На  офіційному сайті Фастівської міської ради в рубриці «Громадський бюджет Фастова» з подальшим обранням проектів (малий, великий та освітянський);
Повідомляємо про деякі зміни в системі в частині голосування.
1.           Авторизація здійснюватиметься через платформу e-DEM. Потрібна буде обов’язкова реєстрація через е-мейл. Така процедура робиться один раз. В подальшому користувач може зайти за допомогою логіна/пароля. Інструкція:
2.           З’явилася можливість голосувати через термінали ПриватБанку за допомогою картки Привата або номера телефону (який прив’язаний до картки). Дана функція буде доступна в переліку сервісів на терміналах в дні голосування у місті.