5 серпня у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу «Сторінки життєпису автора «електрогефесту – Миколи Бенардоса»

• 05.08.2022

Участь у заході взяли міський голова Михайло Нетяжук, Почесний громадянин Фастова, скульптор, автор пам’ятника Миколі Миколайовичу – Анатолій Древецький, Почесний громадянин м.Фастова Анатолій Гірченко, гості та друзі.

Молодший науковий співробітник музею Надія Черненко спільно з вихованцями аматорського клубу театрального мистецтва «Золоті зерна» ознайомили присутніх з біографією Миколи Бенардоса.

Присутні з цікавістю відзначали для себе те, що чимало відомих у всьому світі буденних речей ми маємо завдяки копіткій праці нашого співвітчизника.

Також, до уваги учасників заходу були представлені стенди з основними етапами життя Миколи Миколайовича та його винаходами.