45 позачергова сесія Фастівської міської ради від 31.12.2023 (XXІ засідання), перелік прийнятих рішень

• 31.12.2023

Перелік  рішень,

прийнятих на ХХІ-ому засіданні ХLV-ої (45-ї) позачергової сесії

Фастівської  міської   ради  VІІІ  скликання

31 грудня 2023 року

№ п/п Назва рішення
  № 1-XLV-VIII Про звільнення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикової О. Б.
№ 2-ХLV-VІІІ Про визначення Виконавчого комітету Фастівської міської ради замовником будівництва, розпорядником коштів місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування».
№ 3-ХLV-VІІІ Про визначення Виконавчого комітету Фастівської міської ради замовником будівництва, розпорядником коштів місцевого бюджету, кінцевим бенефіціаром з впровадження проєкту «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул. Героїв Чорнобиля, 17  в м. Фастів Київської області (коригування 2)».