45 позачергова сесія Фастівської міської ради від 26.11.2023 (ХV засідання), перелік прийнятих рішень

• 26.11.2023

Перелік  рішень,

прийнятих на ХV-ому засіданні  ХLV-ої (45-ї) позачергової сесії

Фастівської  міської   ради  VІІІ  скликання

26 листопада 2023 року

№ п/п Назва рішення
Про Проміжний звіт тимчасової контрольної комісії Фастівської міської ради щодо перевірки фактів порушення земельного законодавства.
Про невідповідність професійних та морально-ділових якостей займаній посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Зикової.
Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 24.11.2020 року № 24-ІІ-VІІІ «Про утворення постійних комісій Фастівської міської ради VІІІ скликання».
Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 67-VІІ-VІІІ від 11.02.2021 року «Про склад постійних комісій Фастівської міської ради VІІІ скликання.
  № 521-ХLV-VІІІ Про депутатське звернення.
 № 522-ХLV-VІІІ Про реалізацію проектів «Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал» місто Фастів Київської області. Коригування» та «Капітальний ремонт головного лікувального корпусу КНП ФМР «Фастівська БЛІЛ» по вул.Героїв Чорнобиля, 17 в м.Фастів Київської області (коригування 2).
№ 523-ХLV-VІІІ Про розірвання договору оренди землі ві 13.11.2008 року, укладеного між Фастівською міською радою та ПП «СКК В.Качановського» на підставі рішення Фастівської міської ради від 09.10.2008 р. № 3/9-ХLІІ-V.         ЗАВЕТОВАНО
№ 524-ХLV-VІІІ Про прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради нерухомого майна.
 № 525-ХLV-VІІІ Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради майна.
№ 526-ХLV-VІІІ Про надання дозволу на передачу вторинної сировини, яка перебуває на балансі КНП ФМР «Європейський простір», на баланс КП ФМР «Фастівводоканал».
№ 527-ХLV-VІІІ Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради гуманітарної допомоги від Фонду міжнародної солідарності в Україні.
№ 528-ХLV-VІІІ Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади гуманітарної (благодійної) допомоги від Державного агентства стратегічних резервів (Польща).
  № 529-ХLV-VІІІ Про затвердження Переліку соціальних послуг, Порядку надання послуг  фізичного супроводу та Порядку надання транспортних послуг (соціальне таксі) Фастівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Фастівської міської ради.

№ 530-ХLV-VІІІ

Про затвердження Програми сприяння доступу громадян до правосуддя та забезпечення учасників судового процесу на 2023-2024 роки.
 № 531-ХLV-VІІІ Про включення вбудовано-прибудованої нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Героїв танкістів, 8, м. Фастів, Фастівський район, Київська область до Переліку першого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону.
№ 532-ХLV-VІІІ Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою:вул. Шевченка, 2, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.
№ 533-ХLV-VІІІ Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою:  вул. Шевченка, 2, м. Фастів, Фастівський район, Київська область Центральному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Київ).
        № 534-ХLV-VІІІ Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою:вул. Шевченка, 4, м. Фастів, Фастівський район, Київська область.
№ 535-ХLV-VІІІ Про надання в оренду комунального майна, що знаходиться за адресою:  вул. Шевченка, 4,  м. Фастів, Фастівський район, Київська область Центральному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Київ).
№ 536-ХLV-VІІІ Про передачу майна з балансу виконавчого комітету Фастівської  міської ради на баланс Фастівської районної державної адміністрації.
№ 537-ХLV-VІІІ Про надання згоди та прийняття у комунальну власність Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області індивідуально визначеного майна.