30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми
- 30.07.2021
![Featured Video Play Icon](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/plugins/featured-video-plus/img/playicon.png)
Щоб не потрапити в тенета «торгівців людьми», треба пам’ятати, що будь-які кроки до омріяного працевлаштування, навчання, відпочинку тощо потрібно робити в законний офіційний спосіб, добре знати свої права та обов’язки, завжди тримати в курсі своїх справ рідних, і не боятися розповісти про свою проблему.
Соціальний ролик “Навіть ти” авторства Міжнародної організації з міграцій в Україні