27 серпня заплановано ІІ засідання 57-ї сесії міськради

• 26.08.2024

Відповідно до розпорядження міського голови, 27 серпня 2024 року о 09:00 заплановано ІІ засідання 57-ї сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 року  № 581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної  громади на 2024 рік».
  2. Про передачу в оперативне управління об’єктів нерухомого майна управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.
  3. Про впровадження системи енергетичного менеджменту на території Фастівської міської територіальної громади.
  4. Про ініціювання розроблення Муніципального енергетичного плану Фастівської міської територіальної громади на період до 2030 року.
  5. Про затвердження Положення про місцеву пожежну команду Управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів.
  6. Земельні питання.
  7. Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 76-VII-VIII від 11.02.2021 року «Про утворення, визначення чисельності та затвердження персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VІІІ скликання».
  8. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко О.П.
  9. Про розірвання договору оренди землі від 13.11.2008 року, укладеного між Фастівською міською радою та ПП «СКК В.Качановського» на підставі рішення Фастівської міської ради від 09.10.2008 р. №3/9-XLII-V.
  10. Різне.

Проекти рішень опубліковані ТУТ