23 лютого відбудеться круглий стіл «Розвиток підприємницьких партнерств в рамках Промислово-логістичного кластеру «FastIV»

• 18.02.2021
Запрошуємо взяти участь у круглому столі
«Розвиток підприємницьких партнерств в рамках
Промислово-логістичного кластеру «FastIV»»
23 лютого 2021 року 10.00-12.00

У колі представників органів місцевого самоврядування, бізнесу та науковців розглянемо актуальні питання розвитку партнерства в рамках промислово-логістичного кластеру «FastIV» розглянемо питання забезпечення економічного зростання громад, створення взаємовигідних умов підприємницької діяльності та сприяння розвитку в сфері логістики.
Своїм баченням пріоритетів розвитку підприємницьких партнерств поділяться представники влади, бізнесу та експерти.

Круглий стіл відбудеться 23 лютого 2021 року з 10.00 до 12.00. Програма додається.
Формат зустрічі – онлайн (ZOOM).
Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради.
Тел. 04565-6-16-70

Для участі у заході та отримання посилання на підключення необхідно заповнити реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1Cvc5Uvz9WVX9BcmT8WmV6gI9W5fjKoseAwtgVjWhCio/viewform?edit_requested=true#responses

Програма круглого столу 23.02.21