11 червня – День сталого розвитку у місті

• 07.06.2019

Фастів є офіційним містом-підписантом європейських ініціатив «Угода мерів» та «Мери за економічне зростання», які працюють в напрямку сприяння місцевому сталому економічному та енергетичному розвитку.

На виконання зобов’язань міста перед Європейським Союзом в рамках європейських ініціатив 11 червня 2019 року об 11:00 год. в приміщенні міського Палацу культури відбудеться захід – «Сталий розвиток громади через економічну та енергетичну трансформацію», участь в якому візьмуть поважні гості:

• Фредрік Артур, радник Надзвичайного та Повноважного Посла Норвегії;
  • Бороданкова Ольга, керівник сектору з питань енергоефективності Представництва ЄС в Україні;
  • Кисіль Оксана, національний експерт європейської ініціативи «Угода мерів» в Україні
  • Цепко Олександр, національний координатор Проекту «Мери за економічне зростання» в Україні;
  • Шматько Володимир, міський голова м. Чортків Тернопільської області;
  • Зима Сергій, радник з проектів у водному секторі Представництва НЕФКО в Україні;
  • Корчміт Олексій, радник голови Держенергоефективності України;
  • Варга Сергій, національний технічний радник ПРООН в Україні.

Під час проведення заходу будуть обговорюватися питання про ощадне й ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та збереження клімату, активного сприяння економічному зростанню міста та створенню робочих місць, а також обмін позитивним досвідом у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Запрошуємо усіх зацікавлених людей приєднатися до участі в заході!