Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

• 30.09.2021

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

рішення виконавчого комітету міської ради

«Про затвердження Порядку теплової ізоляції та впорядкування розміщення технічних елементів на фасадах багатоквартирних житлових будинків в місті Фастів» від 13.07.17 № 262

Виконавець заходів відстеження – Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Цілі прийняття акта – врегулювання та визначення порядку розгляду питань теплової ізоляції та розміщення технічних елементів на фасадах багатоквартирних житлових будинків, які знаходяться на балансах КП «Фастівська ЖЕК», житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, інших управителів житлових будинків міста.

Строк виконання заходів з відстеження – 10 днів (01.09.21–10.09.21 р.)

Тип відстеження заходів – періодичне.

Метод відстеження результативності – аналіз відповідно до статистичних даних.

Аналіз отримання значень показників результативності

На час проведення базового відстеження значення показників результативності були відсутні.

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради шляхом аналізу кількості поданих заяв та наданих погоджень.

Кількісні значення показників результативності

Показники 2015 рік 2016 рік 2017 рік 6 міс.

2018 року

рік

6 міс. 2019/

2019 рік

6 міс. 2020/

2020 рік

6 міс.

2021 року

Кількість поданих заяв фізичними та юридичними особами про надання погодження на утеплення 21 16

18

4

Кількість поданих заяв фізичними та юридичними особами про надання погодження на розміщення технічних елементів

Кількість виданих фізичним та юридичним особам погоджень на утеплення

21

16

18

4

Кількість виданих фізичним та юридичним особам погоджень на розміщення технічних елементів

Висновки та рекомендації

Регуляторний акт має середній ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Прийняття рішення виконавчим комітетом Фастівської міської ради «Про затвердження Порядку теплової ізоляції та впорядкування розміщення технічних елементів на фасадах багатоквартирних житлових будинків в місті Фастів» надало змогу встановити порядок отримання погодження на розміщення та встановлення технічних елементів на фасадах багатоквартирних житлових будинків в місті Фастів.

Перший заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради                                                                                        О.Б. Зикова

Начальник відділу містобудування та архітектури                       К.П.Перехрест