Звіт міського голови

Вчора відбувся звіт міського голови та депутатського корпусу, який озвучила секретар міської ради Людмила Рудяк, перед громадою за рік роботи.
Протягом зустрічі були заслухані два звіти, надано відповіді від засобів масової інформації, котрі працюють у громаді, а також надано відповіді на частину запитань, котрі сформулювали мешканці Фастівської МТГ.
Зазначаємо, що ті запитання, котрі за браком часу залишилися без уваги, будуть згодом озвучені, а відповіді на них оприлюднені.
Щиро дякуємо голові Громадської ради Маріанні Анощенко, котра взяла на себе відповідальність модерувати процес отримання запитань (під час звіту їх було опубліковано 33) та озвучувати запитання від громадян.
Завершився звіт колективним фото, адже особливість роботи ради цього скликання – єдність у вирішенні питань та злагоджена конструктивна робота.

Відповідь на запитання, які, за браком часу, не були озвучені під час звіту

ОЛЕНА ВАСИЛЬЄВА: Чому в місто не залучаються інвестори!? Не створюються нові робочі місця для молоді? Роботу в місті для молодих спеціалістів просто нереально знайти.

З метою залучення інвестицій та створення робочих місць на території міста, міською владою проводиться така робота:
 На виконання підписаного міською радою Меморандуму з ПрАТ «Факел» – проведено реструктуризацію даного підприємства. Фастівська міська рада сприяла у оформленні прав на земельні ділянки та дозвільної документації; надавала підтримку в пошуку потенційних інвесторів та клієнтів. Виокремлені виробничі приміщення та земельні ділянки були викуплені такими інвесторами:
– ТОВ «МОЛД БЕЙС» придбало 2 земельні ділянки, на даній території здійснює свою діяльність орендар ПП «АКОНІТ-ДС» – підприємство займається виготовленням та продажем металічних виробів. Створено 19 робочих місць.
– ТОВ «ЕЛІТ ВУЛ» викуплено 11 земельних ділянок під нерухоме майно, на даний час проводиться реконструкція приміщень під виробництво неметалевих мінеральних виробів та будівельних виробів із пластмас.
 Підприємством з іноземними інвестиціями ТОВ «Крайзель – Будівельні матеріали» було реалізовано такі інвестиційні проєкти:
– будівництво складів на території існуючого підприємства ТОВ «Крайзель – Будівельні матеріали» – сума залучених інвестицій 9 825,43 тис.грн., та проведено реконструкцію складського приміщення з добудовою під цех з виробництва будівельних матеріалів – вартість інвестицій складає 8 823,88 тис.грн. Створено 17 робочих місць.
 Створено індустріальний парк «FastIndustry» – площею 15 га. Було визначено керуючою компанією індустріальним парком «FastIndustry» ТОВ «Компанія «СТАРТ-ІНДАСТРІ».
– Укладено договір з першим учасником ІП про здійснення господарської діяльності в межах індустріального парку з ТОВ «СЕНДА», на земельній ділянці площею 5 га планується здійснення інвестиційного проекту з будівництва заводу по виробництву комбінованих кормів в межах індустріального парку. Наразі проводяться роботи по плануванню забудови земельної ділянки, підключенню комунікацій та організації виробництва. Відповідно до договору інвестор планує залучити 15 млн. дол. інвестицій в будівництво об’єкту.
– Укладено договір про здійснення господарської діяльності в межах індустріального парку та договір суборенди земельної ділянки з другим учасником ІП ТОВ «Фастівська пакувальна компанія». Учасник ІП планує запровадити інвестиційний проект: «Будівництво підприємства з виробництва паперової та картонної тари». На даний час підприємством отримано містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва та розробляється проектно-кошторисна документація на будівництво об’єкту. Планується створити 151 робоче місце та залучити до 310 млн. гривень інвестицій.
 На земельну ділянку площею 8,9 га в Промзоні Завокзалля було залучено підприємство ТОВ «Контейнерний термінал Фастів». Розпочато реалізацію інвестиційного проекту з будівництва контейнерного терміналу.
Також, задля забезпечення надання належної інформації потенційним інвесторам всіма доступними засобами передбачено розміщення і регулярне оновлення інформації щодо інвестиційної привабливості міста на сайті Фастівської міської ради, а також зформовано актуальний реєстр інвестиційно привабливих об’єктів, ділянок та приміщень.

 

ІГОР НОВИЦЬКИЙ: Коли буде освітлення на вул. Корженевського ?
В звязку з погіршенням погодніх умов, а саме великі пориви вітру, по вулиці Коржаневського на підстанції вибило автомат та закоротила лінія елетропередач. Дана аварія була ліквідована, та усунено коротке замикання.

 

ЮЛІЯ ГОРОБЕЙ: Дистанційне навчання не є ефективним навчанням, як для дітей так і для батьків, вчителів. ПРОСИМО безперервне навчання у школі.

Станом на сьогодні вакциновано 98,1% парцівників закладів загальної середньої освіти. Такий показник дозволив у всіх закладах організувати освітній процес за очною формою навчання.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ