ЗВЕРНЕННЯ  пожежно-рятувальної служби Фастівського району

Незабаром 19 січня Хрещення Господнього. За традицією передбачається масовий відвідування природних водоймищ. Тому ДСНС звертається до всіх громадян із застереженням бути вкрай обережними при перебуванні на водоймах під час святкування. Не виходьте без потреби на лід, утримайтеся від купання, якщо у Вас хворе серце, заходьте у воду тільки в спеціально обладнаних для цього місцях, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтесь що лід, на який ви виходите, достатньої міцності, адже нестійкі морози першої половини зими не сприяли становленню надійного льодового покриву.

Також слід вибирати для святкування спеціально обладнані для цього місця, де організовано відповідне чергування рятувальників та медиків. Зі свого боку Фастівська пожежно-рятувальна частина на період масових заходів забезпечить чергування рятувальників із спеціальним обладнанням поблизу місць масового купання в ополонках.