Знайомство з проектами бюджету участі завершуємо блоком проектів старостинських округів

• 31.08.2021

№ 13 «Безпека та чисте довкілля Мотовилівського старостинського округу», автор проєкту Сайченко В.О., проєктом передбачається встановлення  камер відеонагляду, бюджет проєкту 97 940 грн.

№14 «Створення Мотовилівського парку культури і відпочинку ім. Е. Руліковського», автор проєкту Курбет С.А., проєктом передбачається створення парку на земельній ділянці несільськогосподарського призначення площею 2.8506 га, яка знаходиться в с. В Мотовилівка по вул. Шкільній, біля Мотовилівського будинку культури, бюджет проєкту 100 000 грн.

№ 16 «Спортивний комплекс», автор проєкту Чернова В.М., проєктом передбачається створення професійних тренажерів у парковій зоні смт Борова, (станція Мотовилівка), бюджет проєкту 100 000грн

№ 17 «Добробут та благоустрій Малої Снітинки», автор проєкту Бабич Л.В, проєктом передбачається закупівлю обладнання та матеріалів для реалізації місця відпочинку та дозвілля  по вул. Гагаріна, 53 б жителів Малої Снітинки, бюджет проєкту 92 890 грн.

№ 19 «Літній (кіно)театр», автор проєкту Куценко А.С., проєктом передбачається облаштування на території лісової ділянки Малоснітинський старостинський округ, с.В.Офірна, по вул. Шевченка зони для літнього кінотеатру та театру, бюджет проєкту 100 000 грн.

№ 23 «Відеоспостереження. Безпечна громада», автор проєкту Шевчук Т. М., проєктом передбачається розширення мережі відеоспостереження в с.Велика Снітинка, шляхом додавання нових камер. також передбачено, що до системи можна додавати камери фізичних осіб та підприємців громади, що значно підвищить рівень безпеки, бюджет проєкту 100 000 грн.

№ 25  «Система вуличного відеоспостереження та відеофіксації», автор проєкту Чехович О.В., проєктом передбачається встановлення системи вуличного відеоспостереження на території сіл Малоснітинського старостинського округу для відеофіксації правопорушень та злочинів, бюджет проєкту 100  000грн.

№ 30 «Молодіжний простір», автор проєкту  Жовнір О.О., проєктом передбачається створення в селі Веприк молодіжного простору у Фастівському територіальному центрі культури та дозвіллядля забезпечення змістовного, активного і цікавого дозвілля молоді,  бюджет проєкту 93 200 грн..

№ 32 «“Футбольна арена” якщо стадіон- тільки найкращий», автор проєкту  Швець С. І., проєктом передбачається встановлення позаворотньої сітки малоснітинського сільського тсадіону з метою покращення умов гри та тренувальних процесів, бюджет проєкту 99 000грн.

№ 36 «Благоустрій території парку у центрі села Мотовилівська Слобідка», автор проєкту Маслій З.Б., проєктом передбачається покращення благоустрою території парку з метою створення зони відпочинку для населення,  бюджет проєкту 100 000грн.

Open-air cinema vector flat cartoon illustration. People watching movie in night city park on large screen. Outdoor leisure, relax and fun. Film festival, events and entertainment presentation concept