Зміни в порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб

• 01.12.2022

Уряд Постановою від 30.09.2022 р. № 1094 вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою КМУ від 19.03.2022 р. № 333 (далі – Порядок № 333).

Уточнено сферу дії Порядку № 333. Тепер така компенсація надаватиметься за розміщення двох категорій осіб:

які перемістилися з Криму, громад, визначених переліком відповідно до Положення про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого постановою КМУ від 07.05.2022 р. № 562;

житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження,інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.