Землекористувачам роз’яснено вимоги земельного і податкового законодавства

• 24.09.2021

23 вересня 2021 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Зикової за участі депутата Фастівської міської ради, голови постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування Вадима Оберемка депутатів Фастівської міської ради Андрія Ворони та Олени Смольницької відбулися засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам та комісії Фастівської міської ради по розгляду питань земельних спорів в межах Фастівської міської територіальної громади.

Землекористувачам, що з’явилися на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, було роз’яснено вимоги земельного і податкового законодавства та обов’язок щодо сплати податків до місцевого бюджету.

З метою формування земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, землекористувачі яких на засідання комісії не з’явилися, буде опрацьовано питання проведення їх інвентаризації у відповідності до законодавства, здійснено розрахунок недоотриманого доходу місцевого бюджету в розмірі орендної плати за землю та передано матеріали до правоохоронних органів.

Робота із землекористувачами щодо належного оформлення правовстановлюючих документів на землю та сплати податків до місцевого бюджету триватиме і надалі.