Завершуючи Дні Європи в Україні

«Дякую Фастівській громаді за мужність, стійкість та незламність, за щоденну роботу. Ваша громада, попри усе, продовжує розвиватися, впевнено рухаючись разом з Україною до Європейського Союзу. А успішна історія співпраці Офісу Ради Європи в Україні з Фастівською громадою і надалі продовжуватиметься» – з такими словами до фастівчан звернулася Олена Литвинено, тимчасово виконуюча обов’язки голови Офісу Ради Європи в Україні

Сьогодні до Фастова завітали чудові гості – партнери, з якими співпрацює Фастівська МТГ та які на різних етапах підтримували нашу громаду: представники Офісу Ради Європи в Україні, асоціації «Київська агломерація», благодійного фонду Воркін, Української спілки промисловців та підприємців, Всеукраїнської ради національних меншин, СОС Дитячі містечка, Благодійного фонду «Фастівчани», Фастівської міськрайонної організації Товариство Червоного Хреста.

У форматі дружньої розмови міський голова Михайло Нетяжук розповів гостям, який шлях пройшла громада з початку широкомасштабного вторгнення, поділився планами щодо відбудови та розвитку громади, а також подякував партнерам за підтримку.

🎼Вже традиційно, завершили Дні Європи в Україні фастівчани концертом класичної музики у костелі за участі учнів та викладачів Фастівської дитячої музичної школи.