Заслухані керівники підприємств, установ та організацій міста Фастова, які мають  заборгованість із сплати ЄСВ

• 27.09.2019

26 вересня   2019 року на виконання доручення  КОДА О.Д. № 28 – 1 від 12 червня 2019, листа Київської облдержадміністрації № 11 – 21/4829/05 – 2019 від 08.08.2019  в адміністративному приміщенні Фастівської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової  відбулося  засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати  (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що діє при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Участь у роботі комісії взяли заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська, начальник відділу державної виконавчої служби Фастівського міськрайонного управління юстиції Головного територіального управління юстиції у Київській обл. Марина Василенко, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач, начальник  Фастівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Ірина Ларіна, головний спеціаліст з питань експертизи умов праці, альтернативної служби та взаємодії з соціальними фондами УСЗН  виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук,  посадові особи Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, відділу державної виконавчої служби Фастівського міськрайонного управління юстиції Головного територіального управління юстиції у Київській обл., місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання погашення заборгованості із  сплати платежів до ПФУ.

На засіданні комісії були заслухані керівники підприємств, установ та організацій міста Фастова, які мають  заборгованість із сплати ЄСВ.

За результатами роботи комісії були прийняті  відповідні рішення та надані конкретні доручення.

Інф. УСЗН виконавчого

комітету Фастівської