Запущено телеграм-бот лісової галузі

https://forest.gov.ua/news/mi-zapustili-telegram-bot-lisovoyi-galuzi

Відтепер у кілька кліків можна повідомити Держлісагентство про виявлені лісові пожежі, незаконні рубки, полювання, надіслати запит на інформацію чи повідомити про невиконання договорів. А ще новий телеграм-бот надає перелік корисних посилань на важливі вебресурси у лісовій сфері.

За словами заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, великою проблемою завжди була закритість держорганів від суспільства, і невміння оперативно реагувати на запити та потреби громадян. Із цим Міндовкілля зараз активно бореться за допомогою цифровізації — переведення усіх адміністративних екопослуг в онлайн та забезпечення вільного доступу громадськості до екологічної інформації.

Першим кроком у цьому напрямку став запуск у грудні 2020 року гарячої лінії «Міндовкілля на зв’язку» у співпраці з Урядовим контактним центром.

За телефоном 0800 500 115 кожен може отримати загальну інформацію стосовно діяльності Міністерства: перевірити, чи є у підприємства дозвіл на викиди в повітря, проконсультуватися стосовно отримання адмінпослуг, оформити скаргу.

Запуск Телеграм-бота Держлісагентства — це наступний крок Міндовкілля на шляху налагодження діалогу з українцями.

Чат-бот стане в нагоді кожному, хто:

– став свідком незаконної рубки;

– виявив у лісі пожежу;

– знає, де орудують браконьєри;

– має зауваження щодо невиконання умов аукціонних договорів поставки лісопродуктів;

– хоче отримати оперативну відповідь на свої запитання.

Щоб почати користуватися ботом, достатньо натиснути «старт» і обрати ланцюжок взаємодії. Користувачі можуть надсилати фото «з місця подій», геолокацію та відповідні документи.

 

Посилання на TG-БОТ: https://t.me/ukrforest_bot

TG-БОТ Держлісагентства: ВІДЕО-ІНСТРУКЦІЯ як користуватися ukrforest_bot: https://www.youtube.com/watch?v=X4PVdw-ZPvo

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ