Запрошуємо до участі в розробці Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади!

Шановні мешканці громади!

Фастівська міська рада за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою розпочинає роботу із розробки Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022–2027 роки.

Розробка даного документу колективна, кожен має право висловити свої пропозиції та коментарі. Для цього запрошуємо Вас долучатись:

• до участі в засіданнях робочої групи з розробки Стратегії;
  • до обговорення в доступний та зручнийспосіб (через офіційну сторінку ради у мережі facebook або електронною поштою на адресу economika101@ukr.net)

Головна мета розробки Стратегії Фастівської міської територіальної громади на 2022–2027 роки – визначити якою ми хочемо бачити свою громаду.

Перше засідання робочої групи відбудеться 28 лютого 2022 р. в приміщенні Адмінбудинку рад за адресою: пл. Соборна,1, каб.407 (Велика зала). Початок о 13:00.

Трансляція даного заходу також відбуватиметься он-лайн на офіційній сторінці Фастівської міської ради в мережі Facebook https://www.facebook.com/radafastiv.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Фастівської громади!