Запрошення до участі в тендері, відповідно до міжнародних правил Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) – “Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР “Фастівводоканал”, місто Фастів Київської області”

Запрошення до участі в тендері, відповідно до міжнародних правил Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) – Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради, має намір використати кошти, отримані від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), Європейського союзу (ЄС) і коштів співфінансування з місцевого бюджету на оплату  витрат по проекту Реконструкція каналізаційних очисних споруд КП ФМР «Фастівводоканал», місто Фастів Київської області”.

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує Підрядників подавати свої пропозиції для отримання контракту, що фінансуватиметься коштами НЕФКО та гранту, на придбання обладнання та виконання наступних робіт:

• Будівництво нових камер переключення, механічних решіток та піскоуловлювачів
  • Реконструкція первинних відстійників
  • Реконструкція аеротенків
  • Реконструкція вторинних відстійників
  • Реконструкція насосних станцій сирого осаду, зворотного та надлишкового мулу

Тендерні пропозиції повинні бути надіслані до 12:00 27.07.2020

Дата відкриття Тендерних пропозицій о 12:15 27.07.2020

***

Invitation for Tenders – in accordance with the International Rules of the Nordic Environment Finance Corporation “Reconstruction of Waste Water Treatment Plant of the municipal utility “Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast”.

The Executive Committee of Fastiv City Council intends to use the funds received from the Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO), the European Union (EU) and co-financing from the local budget to pay for the project “Reconstruction of Waste Water Treatment Plant of the municipal utility “Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast”.

The Executive Committee of Fastiv City Council invites Contractors to submit their proposals for a contract to be funded by NEFCO and a grant for the purchase of equipment and the following works:

• Construction of new inlet chambers, screening and grit removal unit
  • Reconstruction of two primary sedimentation tanks
  • Reconstruction of four aeration tanks
  • Reconstruction of four secondary sedimentation tanks
  • Reconstruction of sludge pumping station
  • Provision the plant with modern automation system

for the Waste Water Treatment Plant of Fastivvodokanal of Fastiv City, Kiev Oblast

Tender proposals must be sent by 12:00 on 07/27/2020

Date of opening of Tender proposals at 12:15 27.07.2020

NIP 2-19 Fastiv- RTD Plant and Related Works v 2.2 20200605_Eng_Invitation

NIP 2-19 Fastiv- RTD Plant and Related Works v 2.2 20200605_Ukr Invitation (1)