Задля збереження родини

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей. Цього дня була прийнята Конвенція ООН про права дитини, яка закріпила основні принципи нового сприйняття дитинства та гарантує першочерговість інтересів дитини, забезпечення повноцінного життя та розвитку, залучення до громадського життя, відсутність дискримінації, адже саме діти становлять майбутнє держави.

Задля збереження родини для дитини та підтримки сімей у складні часи пандемії Фастівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено профілактичний рейд.  За мету ставились створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту прав дітей у таких сім’ях.  З батьками проведені профілактичні бесіди  про запобіжні заходи захисту себе, своєї родини та громади від коронавірусу (COVID-19), надано рекомендації, роз’яснені вимоги чинного законодавства щодо відповідальності за ухилення від виконання батьківських обов’язків з утримання, виховання, навчання та лікування дітей.   Важливо, щоб діти могли продовжувати навчатися, і цей процес відбувався у середовищі доброзичливому, шанобливому, інклюзивному та дружньому до всіх.

З нагоди Дня  спільних дій в інтересах дітей сім’ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, надано адресну допомогу у вигляді подарункових наборів. До кожного пакунку увійшли кондитерські вироби, солодощі, фрукти.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ