З 1 вересня у Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань

Минулого року рішенням сесії Фастівської міської ради було створено Комунальний заклад Фастівської міської ради «Фастівський центр комунікації з медичних  питань». З вересня центр розпочне свою роботу щодо надання інформаційних послуг з медичних питань.

Робота Колл-центру передбачена в 2 зміни (з 7.00 до 20.00), в суботу та неділю з 7.00 до

14.00. Кількість операторів в зміні залежатиме від напруженості потоку дзвінків.

По багатоканальному телефонному номеру ( 3 мобільних оператори та міський телефонний номер) дзвінок надходитиме до Колл-центру.

Відповідно до причини звернення  клієнту надаватиметься інформація щодо наявності медичних та інших послуг і умов їх отримання, графіки прийому та відсутності лікарів, роботи лабораторії, інших структурних підрозділів, наявність та умови отримання медичних послуг, правила та варіанти запису на прийом до лікаря.

Певний час Колл-центр працюватиме паралельно використовуючи наявні реєстратури, поступово виключаючи зовнішній зв’язок реєстратур, та роботу лікарів по запису пацієнтів на прийом.