З 1 лютого 2020 року запрацювала державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%»

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» була запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів. Впровадження Програми за дорученням Уряду України буде здійснювати Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.
Завданнями програми є посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. За попередніми розрахунками програма сприятиме створенню понад 90 тис. нових робочих місць.
У рамках даної Програми діють три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту):
5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;
7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.
Нині до Програми долучились державні банки – ПриватБанк, Укргазбанк, Ощадбанк та УкрЕксімБанк. Очікується, що у Програмі братимуть участь і комерційні банки.
Подати заявку на отримання кредиту за Програмою може будь-який українець, який хоче відкрити власну справу або має бізнес з доходом до 50 млн грн на рік і планує його розширити.
Детальну інформацію щодо програми та умов участі можна знайти за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ