Виконавчий комітет Фастівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад

В управління регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради:

– головного спеціаліста  Борівського старостинського округу (2 штатні одиниці);

– головного спеціаліста Оленівського старостинського округу;

– головного спеціаліста Мотовилівського старостинського округу;

– головного спеціаліста Мотовилівськослобідського старостинського округу.

В  управління  розвитку територій та благоустрою  Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради :

• головного спеціаліста Бортниківського старостинського округу;
  • головного спеціаліста Веприцького старостинського округу;
  • головного спеціаліста Малоснітинського старостинського округу;
  • головного спеціаліста Фастівецького старостинського округу.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче  ступеня бакалавра,  вільне володіння  державною мовою.

Заяви приймаються протягом місяця з дня оприлюднення оголошення за адресою: 08500, м. Фастів, Київська область, площа  Соборна, 1, каб. 305. з 9.00 до 17.00, вихідні: субота, неділя.