Виявлено та знешкоджено вибухонебезпечний предмет

• 06.09.2021

05 вересня о 10:51 до оперативно-диспетчерської служби 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Фастів надійшло повідомлення про знаходження вибухонебезпечного снаряду за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул.Комарова, Фастівської територіальної громади.

Рятувальники здійснивши ідентифікацію встановили, що даним вибухонебезпечним предметом виявились ВОГ-25 40 мм в кількості 3 шт.

Після чого подано заявку на виклик піротехнічної служби Мобільного рятувального центру ДСНС України для подальшого знищення небезпечної знахідки.

З метою запобігання виникнення загрози травмування та іншого роду унеможливлення подій, інспекторський склад Фастівського районного управляння звертається до усіх громадян бути особливо уважними та обережними під час перебування в лісовому масиві, суворо дотримуватись правил безпеки знати алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів, та у разі знаходження негайно повідомляти за номером «101» чи «102».

Провідний інспектор відділу

профілактичної роботи Фастівського РУ