ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА ЄДНОСТІ сьогодні стартувала з Фастова

• 01.12.2021
Featured Video Play Icon
Сьогодні у день святкування 103-ї річниці єднання України, 30-річчя Всеукраїнського референдуму ми повинні продемонструвати усій нашій країні та світовій спільноті категоричну позицію громадян України у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету держави.

Символом відновлення територіальної цілісності має стати «Кримська садиба». Проект ініційований Ахтемом Сеітаблаєвим, кримчанином, активістом, людиною, яка походить з родини депортованих кримських татар, у відповідь на бажання кримськотатарських дітей мати свою домівку, куточок Криму на материковій Україні. «Кримська садиба», розташується яка у музеї просто неба Пирогів (Національному музеї архітектури та побуту України, м.Київ), гармонійно доповнивши історико-етнографічне районування комплексу, має стати не лише культурно-мистецьким центром для осіб, які внаслідок окупації втратили домівку, але й символом здатності громадян України та міжнародної спільноти згуртуватися, щоб відновити кордони, повернути тимчасово окуповані території, допомогти тим, хто постраждав від війни.

Реалізація цього проекту – всенародна справа. Для цього достатньо, щоб кожен громадянин України перерахував лише 1 гривню. Пропонується усім територіальним громадам долучитися до Всеукраїнської ініціативи єдності, прийнявши відповідну Заяву єдності та передбачивши в бюджеті на 2022 рік кошти на реалізацію проекту будівництва із розрахунку 1 грн на 1 мешканця громади. Це стане своєрідним Всеукраїнським «референдумом» єдності та демонстрацією громадами своєї чіткої позиції щодо неподільності України.

Сьогодні міський голова Михайло Нетяжук передав пану Ахтему Заяву єдності. На черзі – громади України. Єднаємося!

Адже ми сильні, коли ми єдині. І тому – непереможні.
Ми ще раз наголошуємо, що Крим – це Україна!

🇺🇦Відстоїмо територіальну цілісність країни як 30 років тому відстояли право України на незалежність!