Візит Асоціації «Київська агломерація» допоможе сформувати перелік питань…

• 11.09.2020

Сьогодні до Фастова завітали представники Асоціації «Київська агломерація». Асоціація у співпраці з Радою Європи відвідують Київщину з метою сформувати перелік питань для подальшого обговорення у широкому колі із залученням максимальної кількості стейкхолдерів, в тому числі КМДА, на теми поводження з твердими побутовими відходами та покращення транспортного сполучення між Києвом і прилеглими населеними пунктами.

На зустрічі були присутні міський голова М. Нетяжук, керуючий справами Л. Тхоржевська та посадові особи Фастівської міської ради, які відповідальні за питання транспортного обслуговування населення та житлово-комунального господарства, зокрема, поводження з твердими побутовими відходами. Участь у заході також взяли експерти від Ради Європи.

Візит відбувався за результатами круглого столу «Розвиток агломерації, напрацювання пропозицій до законодавства», який відбувся 10 березня 2020 року.