Відзначено День вшанування учасників бойових дій

Щороку історія все далі віддаляє нас від вогняних років  афганської війни, війни, яка тривала десять років, і принесла смерть тисячам українських родин.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення військ з Афганістану.

Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в «гарячих точках».

За традицією біля пам’ятного знака загиблим бійцям ветерани-афганці разом із громадськістю міста зібралися, щоб вшанувати полеглих воїнів-інтернаціоналістів. У церемонії покладання квітів у пам’ять про учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та інших «гарячих» точок планети взяли участь перший заступник міського голови О. Зикова, керівники Фастівського району та райради, депутати міської ради.

Також було вшановано пам’ять прикордонників 91-го Рава-Руського прикордонного загону, які загинули у липні 1941 року, захищаючи м. Фастів від окупантів, та покладено квіти до підніжжя пам’ятника Захисникам України.