Відійшла у вічність Тетяна Неліна

• 28.11.2020
З глибоким сумом сповіщаємо, що відійшла у вічність Почесний громадянин міста, прекрасна душею та світлим розумом жінка Тетяна Неліна
Хвороба перемогла. Услід за чоловіком, перестало битися серце умілого організатора, мудрого наставника, колишнього, довгий час незмінного директора Фастівського державного краєзнавчого музею Тетяни Вікторівни.
Розділяємо важкий біль утрати з усіма, хто знав і шанував Тетяну Неліну. Пам’ять про неї надовго залишаться в серцях мешканців Фастівської громади.
Світла пам’ять Тетяні Вікторівні Неліній

30 листопада о 13:00 біля Фастівського державного краєзнавчого музею відбудеться прощання із Почесним громадянином міста, ветераном праці, жінкою, яка стояла у витоків створення та становлення Фастівського державного краєзнавчого музею, членом Правління Національної Спілки Краєзнавців Тетяною Неліною.