Відбувся виїзний прийом громадян на ПрАТ «Елопак-Фастів»

3 квітня  міський голова Михайло Нетяжук відвідав ПрАТ «Елопак-Фастів». Завітав Михайло Володимирович туди у рамках виїзного прийому громадян.

У ході спілкування працівники підприємства піднімали низку важливих для міста питань. Мова йшла про благоустрій, зокрема, про вивезення сміття та утримання в належному стані лісосмуг. Говорили про безпритульних собак та невпорядковану торгівлю на Привокзальній площі. Піднімалося питання функціонування Завокзальського ринку. Цікавилися містяни питаннями роботи очисних споруд. Просили поновити дорожню розмітку біля дитячої поліклініки, відремонтувати частину дороги від Митниці, асфальтувати вул..Франка, прогрейдерувати вул..Покровську та прибрати центральний парк відпочинку.

Цікавилися питаннями роботи дитячої консультації та організації профоглядів.  Наголошували на діяльності лото у місті, просили видалити дерева, уражені омелою, скаржилися на роботу однієї зі служб таксі. Просили впорядкувати роботу маршруту №22 «Молочна кухня-Ліцей» тощо.

Зверталися працівники підприємства до міського голови з особистими запитаннями.

Було також зареєстровано колективне звернення, у якому йшлося про дитячий майданчик, який було тимчасово, на період проведення робіт, прибрано зі скверу «Сонячний», про пошкодження плитки біля пам’ятника «Захисникам України» та про можливість перенесення банера із портретами загиблих у АТО військовослужбовців до Центру «Гарт».

Всі відвідувачі отримали необхідні роз’яснення, по окремих питаннях керівники структурних підрозділів отримали доручення для подальшого опрацювання та вирішення.